Posty autora: Michał Świda

Lifestyle
14 08 2019

Jak się odżywiać by utrzymać młodość?

Przez ostatnie kilkadziesiąt lat byliśmy karmieni przez fałszywego boga, o wielu twarzach. Któż z nas nie potrafi wymienić co najmniej kilku cudownych diet na wszystko? Szkoda tylko, że te cuda tak trudno zobaczyć.

Lifestyle
07 08 2019

Dlaczego sport nas odmładza?

Nie przestaje mnie dziwić to, w jaki sposób nowoczesna medycyna podchodzi do leczenia. To nic innego jak transakcja, doraźny jednorazowy kontakt, który polega na usunięciu skutków, nie zajmując się w większości przypadków przyczynami.

Lifestyle
31 07 2019

Jak być młodszym za rok?

Czy to jest w ogóle możliwe? W sensie metrykalnym - na pewno nie. Pesel jaki jest, taki będzie. Za rok od dzisiaj, na karku będzie dokładnie o jedno oczko więcej. Ale… jeżeli zmienimy perspektywę i zaczniemy patrzeć na nasz wiek pod kątem sprawności, zdrowia, samopoczucia czy składu ciała, to sprawa zaczyna wyglądać zupełnie inaczej.

Oboje jesteśmy spełnionymi profesjonalistami. The MO jest dla Nas tą samą pasją, którą chcemy pomóc odnaleźć innym. Blog to kolejne narzędzie za pomocą, którego będziemy Was chcieli zarażać naszą zajawką. Trening 40-latka, Akademia Pana Kettla, walka z insulinoopornością, praca trenera personalnego, a także różnego rodzaju treści treningowe i żywieniowe to tematy, które będziemy poruszać.

Never miss a post!

Zasubskrybuj nasz newsletter i otrzymuj co tydzień informację o nowych postach, wydarzeniach i aktualnościach z życia The MO.

[[ layout.validate(subscriptionFormRight.firstName.$error) ]]
[[ layout.validate(subscriptionFormRight.email.$error) ]]