Trening
04 01 2017

Akademia Pana Kettla, Witajcie w naszej bajce !

Dla kogo Akademia ? Pan Kettel przyjmuje do swojej Akademii tylko te dziewczynki i tych chłopców, którzy bardzo chcą nauczyć się efektywnego i prawidłowego jego używania, bo - jak powiada – nie ma zamiaru zaśmiecać sobie głowy wszystkimi mądralinskimi na każdą literę alfabetu. 

Lifestyle
01 01 2017

Move beyond

Każdy cel, który  chcemy osiągnąć, zadanie które musimy wykonać czy marzenie do realizacji wymaga wysiłku. Wyjścia poza to co bezpieczne, znane, miłe, przytulne. Jeżeli chcesz czerpać radość z tego co robisz na co dzień jak My, jeżeli chcesz odnaleźć swój rytm lub lepiej wyrazić siebie to jesteś w dobrym miejscu.

Oboje jesteśmy spełnionymi profesjonalistami. The MO jest dla Nas tą samą pasją, którą chcemy pomóc odnaleźć innym. Blog to kolejne narzędzie za pomocą, którego będziemy Was chcieli zarażać naszą zajawką. Trening 40-latka, Akademia Pana Kettla, walka z insulinoopornością, praca trenera personalnego, a także różnego rodzaju treści treningowe i żywieniowe to tematy, które będziemy poruszać.

Never miss a post!

Zasubskrybuj nasz newsletter i otrzymuj co tydzień informację o nowych postach, wydarzeniach i aktualnościach z życia The MO.

[[ layout.validate(subscriptionFormRight.firstName.$error) ]]
[[ layout.validate(subscriptionFormRight.email.$error) ]]