Żywienie
10 07 2019

Czy Intermittent Fasting jest dla Ciebie? część 2

Z cyklu: z kamerą wśród diet.

Dzisiaj kontynuujemy nasze wywody w temacie Intermittent Fastingu. Razem z Gosią odpowiadamy na kolejne pytania dotyczące praktycznych aspektów tej metody odżywiania.

Żywienie
05 07 2019

Brownie, nie brownie, ważne że bez pieczenia

Wszyscy chcemy odżywiać się świadomie. Piątek bez oszukiwania zainspiruje Was do samodzielnego kucharzenia. Pokaże Wam jak szybko komponować pełnowartościowe posiłki i przyjazne zdrowiu desery. Byście czuli się lepiej, wyglądali szczuplej i mieli dużo energii na treningi i codzienne obowiązki. 

Żywienie
03 07 2019

Czy Intermittent Fasting jest dla Ciebie?

Z cyklu: z kamerą wśród diet.

Intermittent Fasting to kolejne, ostatnio modne, hasło w dietetycznej „branży”. Cóż ono oznacza? Ano nic innego, jak wprowadzenie do swojego sposobu odżywiania okresów głodu (tytułowy fast), dłuższych niż nocny wypoczynek. Odmian jest sporo, zwolenników i przeciwników też pewnie znalazło by się zacne grono. Ale dzisiaj nie będziemy opowiadać na czym ten sposób odżywiania polega, tylko prześledzimy dwa różne od siebie przypadki.

Pierwszym z nich będę ja, a drugim Gosia Zielińska. Oboje aktualnie odżywiamy się korzystając z tzw. okien żywieniowych, które są znakiem szczególnym IF.

Oboje jesteśmy spełnionymi profesjonalistami. The MO jest dla Nas tą samą pasją, którą chcemy pomóc odnaleźć innym. Blog to kolejne narzędzie za pomocą, którego będziemy Was chcieli zarażać naszą zajawką. Trening 40-latka, Akademia Pana Kettla, walka z insulinoopornością, praca trenera personalnego, a także różnego rodzaju treści treningowe i żywieniowe to tematy, które będziemy poruszać.

Never miss a post!

Zasubskrybuj nasz newsletter i otrzymuj co tydzień informację o nowych postach, wydarzeniach i aktualnościach z życia The MO.

[[ layout.validate(subscriptionFormRight.firstName.$error) ]]
[[ layout.validate(subscriptionFormRight.email.$error) ]]