Lifestyle
31 07 2019

Jak być młodszym za rok?

Czy to jest w ogóle możliwe? W sensie metrykalnym - na pewno nie. Pesel jaki jest, taki będzie. Za rok od dzisiaj, na karku będzie dokładnie o jedno oczko więcej. Ale… jeżeli zmienimy perspektywę i zaczniemy patrzeć na nasz wiek pod kątem sprawności, zdrowia, samopoczucia czy składu ciała, to sprawa zaczyna wyglądać zupełnie inaczej.

Żywienie
26 07 2019

Nutellopodobne mazidło

Wszyscy chcemy odżywiać się świadomie. Piątek bez oszukiwania zainspiruje Was do samodzielnego kucharzenia. Pokaże Wam jak szybko komponować pełnowartościowe posiłki i przyjazne zdrowiu desery. Byście czuli się lepiej, wyglądali szczuplej i mieli dużo energii na treningi i codzienne obowiązki. 

Lifestyle
24 07 2019

9 sposobów na dłuższe życie

Już wiemy, że są takie miejsca na świecie, gdzie ludziom nie „udaje się” żyć w zdrowiu do późnej starości, tylko po prostu to robią. I wcale nie wymaga to ciągłej opieki zdrowotnej, najlepszych szpitali i zyliardów dolarów. Czego wymaga? Kilku wcale nie tak trudnych rzeczy, które w całości lub w dużej mierze zależą tylko od nas.

Oboje jesteśmy spełnionymi profesjonalistami. The MO jest dla Nas tą samą pasją, którą chcemy pomóc odnaleźć innym. Blog to kolejne narzędzie za pomocą, którego będziemy Was chcieli zarażać naszą zajawką. Trening 40-latka, Akademia Pana Kettla, walka z insulinoopornością, praca trenera personalnego, a także różnego rodzaju treści treningowe i żywieniowe to tematy, które będziemy poruszać.

Never miss a post!

Zasubskrybuj nasz newsletter i otrzymuj co tydzień informację o nowych postach, wydarzeniach i aktualnościach z życia The MO.

[[ layout.validate(subscriptionFormRight.firstName.$error) ]]
[[ layout.validate(subscriptionFormRight.email.$error) ]]